Бель
dog
dog
dog

Історія Бель не дуже відрізняється від всіх інших, бо її також використовували як інкубатор для народження маленьких цуценят. Її не ображали, не поводилися жорстоко, не били та навіть добре годували. Але коли Бель виповнилося 5 років і вона більше не могла народжувати, різко стала не потрібна, тому люди написали фонду Boss Kokos, щоб ми її забрали за 1500 грн.

У Бель, як виявилося, було багато проблем зі здоров‘ям: хронічний отит, гнилі зубки, блошиний дерматит, цистіт. Всі ці проблеми псували їй життя. Але потім стало все добре, вона поїхала жити до Харкова. І здавалося б, що все добре, ось тільки все зіпсувала війна. Хоча думаємо, що таке могло вийти й без цих подій, рано чи пізно.

Одного разу нам написали, що всюди оголошення про загублену собаку, ми відразу впізнали нашу красуню. В неї були проблеми з лапками, про що нам повідомили волонтери, собака просто гуляла сама на вулицях Харкова.

Це була довга і неприємна історія з колишньою булькомамою. Бель забрала до себе на перетримку Таня За-я, булькомама нашого Саймона, бо не можна було лишати її там. Виявилося дуже багато проблем: блохи, хворі вушка, засохлі какашки на жопці. Весь цей час Бель була на перетримці у нашого куратора. Таня настільки до неї звикла і полюбила, що вже не змогла віддати її в іншу сім‘ю. Вони прийняли рішення залишити її у себе.
Дякуємо кожному нашому донату, хто нам допомагав, хто присилав корм Бель.