Правила адопції

Прошу всіх, хто серцем обирає у нас бульдога - сироту, УВАЖНО читайте всі правила, зважте заздалегідь свої сили, моральні, фізичні, фінансові. Подумайте про ваших близьких, дітей, тварин - це повинно бути зважене спільне рішення. I поважайте, будь ласка, нашу працю i дорогоцінний час, читайте усі пости, щоб не ставити питання, відповіді на які є в анкеті, постах та правилах. Ми 24/7 допомагаємо тим, хто сам себе врятувати не може, вирішуючи всі проблеми тих, кого ви хочете забрати до себе. Залишаємо посилання на основні правила адопції, для потенційних батьків.

Правила адопції

Правила для тих, хто хоче взяти бульдога чи мопса у Благодійному Фонді порятунку. Робота по вiдбору сiм'ї - це одна iз найвідповідальніших частин рятування. Тому що люди, якi забирають у сім'ї наших врятованих, викуплених, пiдлiкованих, прооперованих та відмовних бульдогiв та мопсів - беруть на себе вiдповiдальнiсть як мiнiмум на 5-10 рокiв їх подальшого забезпечення, кохання та пiклування. Тому перш нiж заповнювати анкету, будь ласка, прочитайте правила адопцiї.

Господарем бульдога чи мопса може бути тiльки майбутнiй власник, адже саме вiн несе за них вiдповiдальнiсть. Тому прохання на тему: "Я цiкавлюсь для друзiв", "для мами", "для сусiда" не розглядаються взагалi. Усi вони мають звернутися до нас особисто, а не через вас - як посередникiв.
Бульдоги та мопси не вiддаються на ланцюг, на пiдприємства, на вулицю та вольєри. Кожний з них заслуговує найкращого утримання та догляду - ці породи декоративні. Тому живуть тiльки у будинку, на диванi.
Усi бульдоги та мопси віддаються тільки як члени родини - друг, людинобака. Але ніяк не для охорони, не подарунок для внукiв та дiтей, та не для "я так давно мрiяла" чи "дайте хоч когось".
Наш вибір батьків відрізняється від інших волонтерів принципом вiдбору. Наш принцип в роботі - ми не обираємо людям собак, ми обираємо собакам людей. Без вказання імені, анкета розглядатися не буде!!!
Вибір потенційної родини відбувається через заповнення анкети та подальшої співбесіди з юридичним опікуном та куратором. При співбесіді в першу чергу з'ясовується, чи підходите ви, нашому бульдогу чи мопсу, а не навпаки. Якщо ви дуже хочете взяти когось у нас – це не означає, що вам дійсно віддадуть, одного бажання мало, насамперед ми розглядаємо ваші можливості, досвід, умови проживання та навіщо вам зовсім не соціалізована собака з проблемами зі здоров'ям та психосоматикою.
Якщо ви заявляєте про своє бажання "взяти бульдога чи мопса", то постарайтеся запам'ятати як її, чи його ім'я, а не пишіть про віртуального песика. У постах вказані їхні імена та історії! Це неповага до тих, за кого поклали шматок життя, коштів, часу та частину серця зоозахисника. Особисто нас насторожує те, що вам все рівно кого забрати. Вибирайте розумом i сердцем! Поважайте тих, хто рятує i того, кого рятують!
Якщо ви з iншого населеного пункту, то майте на увазі, що бульдога та мопса вам ніхто не надішле посилкою або будь-якою іншою доставкою. Вам доведеться або їхати за ним, або оплачувати доставку. Ми не є доставка – в нас немає такої функції.
Ми не продаємо наших бульдогів та мопсів. Ми намагаємося вже по максимуму їх підлікувати, всі вже стерилізовані, щепленні. Ніяких прихованих умов немає. Всі бульдоги передаються з Благодійного Фонду безкоштовно, ми не продаємо собак. Але існує Благодійний внесок у суммі 3500грн., на мішок корму - преміум, для тих хто у нас на пожиттєвому утриманні. Якщо хтось iз потенційних батьків самостійно має бажання внести більшу суму грошей, ми дуже раді i приймаємо такий крок, як добродіяльність. Багатьом батькам доводиться надалі викласти немаленькі гроші, щоб повністю вилікувати, відновити та реабілітувати важких бульдогів. У багатьох iз них є хронічні та тяжкі захворювання, інвалідності, травми, які потребують величезних коштiв.
Пiсля прочитання умов адопції треба заповнити анкету. Посилання на заповнення анкети у кінці тексту, або даємо в особисті повідомлення.
Всі наші бульдоги та мопси по тій чи іншій причині мають психоматичні розлади, не соціальні та не привчені до туалету. Тому, коли ви берете такого собаку в будинок, повинні чітко розуміти собі всю відповідальність та об'єм роботи по відновленню, якщо не фізичного, то емоційного стану. Ми про них нічого не знаємо: як вони будуть себе вести з вашими дітьми та вашими тваринами, теж не знаємо. Тому ДУмайте.
Зв'язок з куратором: перший місяць ви зобов'язані кожний тиждень надавати нам фото та відео звіти, як живе наш бульдог чи мопс у вас. Далі, протягом року, щомісячні фото звіти. Опікун завжди на зв'язку з батьками: для поради, підтримки та звітності.
Всі батьки повинні бути зареєстрованими у Facebook чи Instagram та бути нашими підписниками.
Якщо по якійсь причині ви більше не можете піклуватися за взятим із Благодійного Фонду бульдогом чи мопсом, ви повертаєте його назад. Ви не маєте права передавати його іншій людині, не попередив про це нас. А опції "вигнати собаку на вулицю" чи "здати у притулок" не розглядаються взагалі. Ми завжди готові забрати своїх дiтей назад.
Всi тварини у вашому будинку повинні бути щепленi та оброблені для їхньої безпеки.
Ми, як офіційні опікуни усіх врятованих собак Благодійного Фонду та їх законні представники, залишаємо за собою право відмовити вам в усиновленні нашого бульдога чи мопса.

Давайте поважати час один одного та не займати ефiр, якщо ви не згодні чи не відповідаєте цим пунктам.

I завжди пам'ятайте, що ми шукаємо бульдогу чи мопсу людину, а не людині собаку чи мрію.

Прочитавши правила адопції, заповніть анкету майбутніх батьків, щоб забрати в родину когось з наших підопічних.

Хто вони, наші підлеглі

Ця інформація для тих, хто хоче взяти у нас французького, англійського бульдога чи мопса. Для тих, хто наївно пише в особисті повідомлення: "Хочу взяти у вас песика, як з вами зв'язатися, дайте номер телефону". Так ось, шановні мої, цей текст спеціально для вас. Зазвичай, вистачає всього декілька слів та умов адопції, щоб відбити у таких бажаючих порив взяти песика, а ось саме ті, хто після такого тексту залишаються та наполегливо просять, ось вони i є наші майбутні булькобатьки.

Хто вони: вихованці нашої групи? Відмовник. Бульдог чи мопс від якого відмовилися господарі. Викинули. Прийшли здавати на присипання. Відмовилися після того, як вони перестали приносити прибуток у розведенні. Більша частина тих, кого ми рятуємо - хворі, є агресивні, істеричні чи навпаки бояться усього, що їх оточує, старі чи інваліди. Кожне по окремості чи все перелічене, може бути в одному бульдозі або мопсі. Більша частина не прищеплені та не мають ніяких документів. Харчування - залишки зі столу и навіть комбікорм для сільськогосподарських тварин, його заварюють та годують на фермах розведення. Вони не привчені до туалету. Не привчені для вигулу, ходити на повідку, не знаю що таке ошийник. Вони не знають команд і ні в кому не потребують. Не вдячні і нікому нічого не повинні. Закатовані, вмираючі, недовірливі. Дівчатка, які писають всюди та хлопчики, які одержимі статевим контактом. Вони не просять ні про що. Вони безвольні раби, за яких вирішує людина, коли та скільки їм народжувати, де жити та що їсти. Декотрим з них ми допомагаємо. Беремо на кураторство, поселяємо на передержці, стаціонари та доводимо до будинку, у сім'ю, на диван. Після пристрою тримаємо зв'язок та намагаємося не губити наших врятованих бульдогів та мопсів з виду, як мінімум один рік.
Не продаємо, не ставимо ніяких фінансових умов, просто просимо внести благодійний внесок від 3500 гривень (в залежності від викупу, стерилізації та щеплень). Також для нас головне, щоб у вас i подалі була можливість утримувати такого бульдога та мопа у новому житті.
Буває, що деякі бульдоги та мопси сидять на перетримці місяцями i навіть роками в очікуванні своєї людини. Буває перетримка стає будинком i відказник із перших днів у своїй родині.
Ми ніколи не знаємо як буде себе вести наш відмовний бульдог із вашою кішкою або котом. Ми не знаємо як він буде із вашою собакою i як буде ваша собака із відмовником. В нас є приблизний опис поведінки, яку ми бачили самі, або з перетримки чи клініки, але це не точно.
Ми завжди підтримаємо, дамо пораду та допоможемо. Але ми не знаємо на 100 відсотків як буде у вас. Знаємо одне, перший час буде тяжко. Перші три дні божевільний будинок, потім ще тяжкі два тижні. Це буде завжди, це досвід, який був нажит роками. Особливо, якщо відмовник не єдина тварина у новому будинку.
З тими, хто "хоче", без імені та без "добрий день", з тими, хто не поважає, розмова закінчується швидко, без продовження. Нам спілкуватися як мінімум один рік з новим господарем, а без поваги та взаємної довіри - це неможливо.
Ті, хто просить та хоче, не переоцінюйте свої сили. Нічого не знаючи про породу, не знаючи, що таке відмовник, у вас зриває голову на слово "безкоштовно", дорогу породу та ви не хочете насправді їм допомогти. Вами рушить азарт отримати те, що ви бачили тільки на картинках, але грошей на це не вситачає. Ви просто отримаєте те, від чого через час заниєте та попросите забрати назад.
Пам'ятайте, це не іграшки, це живі істоти, яким не пощастило у цьому житті. При чому не дешева іграшка. Іноді, віддавая чергову бідосю у сім'ю, ми думаємо про себе. Скільки ще грошей їм потрібно, щоб підняти його чи її на лапи.
Наші бульдоги та мопси - сироти, вони не просять їх купляти, а відмовники - це викуплені нами собаки. Вони не просять їх купляти, вони взагалі нічого не просять. Ми вирішуємо їхню долю так, щоб потім не було дуже боляче. Ми не можемо помилитися - не маємо такого права. Ні морального, ні фізичного, ні матеріального. Наш фонд представляє їхні інтереси i головне, щоб добре було їм, а не вам, не вашим дітям чи тваринам.
Перед тим, як взяти, треба знати

Продовжуємо тему правил адопції. Пост для тих, хто вважає себе потенційними батьками. Як прилаштовуються бульдоги та мопси, яких врятував наш фонд. Перше i головне - ми не продаємо бульдогів та мопсів, але у нас є благодійний внесок від 3500 гривен. Він не дає вам права беззастережно взяти у нас собаку. Усі наші підопічні прилаштовуються тільки у добрі руки, звісно на певних умовах. Умови не важкі для відповідальних людей:

Усі відмовники мають бути стерильні. Тільки після стерилізації вони можуть поїхати у новий будинок. Якщо це правило комусь не подобається, не треба до нас звертатися, воно незмінне для жодного. Це обов'язково.
Розмова з фейковими сторінками швидко закінчується. Ми не будемо витрачати свій час на людину, у якої є проблеми із власною пам'яттю та яка не пам'ятає своє власне ім'я, звідки вона та у якої закритий профіль.
Виходячи з цього пункту - обов'язкове особисте знайомство із куратором. Будьте готові до того, що куратор буде довго розмовляти з вами по телефону. Не бійтесь, він не кусається. Йому потрібно знати де i як буде жити наш бульдог чи мопс. Тварини, постраждалі від жорстокого звернення чи розведення, на 99 відсотків відслідковуються до кінця його днів.
Перший місяць ви забов'язані кожний тиждень відсилати нам відео та фото звіти, а далі кожний місяць протягом року. Ми завжді раді привітам, відповідям та маленьким звітам, як поживає наш бульдог чи мопс у вас. Ми не спихаємо їх, не виповнюємо ваші "хочу". Кожна історія рятування - одинична та унікальна. Також ми не залишаємо господаря самого. Підтримка по всім фронтам, якщо, звісно, господар не лежачий камінь.Але такі пристрої були одиничні.
Якщо ви заявляєте про своє бажання "взяти французького бульдога", то постарайтеся хоча б запам'ятати як його звуть i назвати бульдогом, а не віртуальним песиком. У постах вказані їхні імена та історії! Така неповага до бульдога, за якого поклали шматок життя, коштів, часу та частину серця зоозахисники, особисто мене насторожує. Поважайте тих, хто рятує! Нам буде все одно, якщо все одно вам. Відповіді ви не дочекаєтесь. Ми рятуємо не вас, не ваших песиків, а тих, від яких люди відмовилися. I не поважаючи нашу працю та конкретного бульдога чи мопса, ви нічого не отримаєте.
Якщо ви з іншого населеного пункту, то майте на увазі, що ніхто вам не пошле його посилкою чи іншою доставкою наших бульдогів чи мопсів. Ми не займаємося доставкою. Вам доведеться чи їхати за ним (нею) чи оплачувати доставку та шукати її самим.
Буде краще, якщо ви відразу почнете про себе. Напишіть свій вік, сімейний стан. З ким та де ви територіально проживаєте. Навіщо вам відмовник сирота i як ви дійшли до такого рішення. Чи є у вас досвід та інші тварини. А краще заповніть анкету потенційного батька та напишіть нам про це в особисті повідомлення.
Останнє, та також дуже важливе, усі наші бульдоги та мопси, по тій чи іншій причині - мають психоматичні розлади. Тому ви, беручи їх у будинок, маєте розуміти всю відповідальність та об'єм роботи по відновленню якщо не фізичного, то його психічного стану. На повідомлення по типу "я давно хочу собі таку породу, але нема за що купити, так як це дорого" чи "якщо у вас буде для мене підходяща собака, то повідомте". Відповідь не чекайте взагалі. И завжди пам'ятайте, що ми шукаємо бульдогам та мопсам людину, а не людині їх. Усім добра та вдало обульдожитися.
Поважати працю людей доброї волі

Можливість вибрати родича випадає людині тільки один раз в житті - коли він заводить собі собаку.

Текст для ображених, кому не дали собаку.

Ми дуже просимо всіх запам'ятати, якщо ви хочете завести бульдога чи мопса, то це, звісно, буде ваше рішення, де, коли та у кого брати, купляти або рятувати. Якщо хтось сам врятує, принесе додому, вилікує та потім вирішить знайти родину - це ваше повне право кому його довірити. Але якщо хтось хоче взяти бульдога чи мопса саме у нас, то вибір батьків та рішення приймаємо тільки ми. Не дивлячись на те, що ми рятуємо разом, відповідальність за його подальшу долю, вже постраждалого, як мінумум, морально бульдога чи мопса, ми не довіряємо нікому. Буває, що рішення приймається колегіально, якщо є куратор. Інших правил не буде, змінювати ми їх не будемо. Ми не знаємо скільки ще бульдогів та мопсів ми зможемо врятувати, реабілітувати та курирувати, але завжди хочеться від людей менше слів та більше справи. I простого: "Чим ми можемо вам допомогти?". Поважати нас, нашу працю, особистий вибір кожного. Ми впевнені, що без поваги до людей, які роблять реальністю спасіння собак, роблять титанічну роботу, віддавати вам нашого підопічного - неможливо. Ви заповнюєте анкету i ми вже по вашим відповідям зможемо виявити наскільки ви готові до труднощів, великим та маленьким. Чи є у вас досвід, кому та для чого ви хочете взяти собаку? З якою метою? Задовольнити свої абміції, хотілки, грошей немає на гарного песика, для дітей, для своєї собаки. Чи ви дійсно пійдете на усе заради нового друга, морально, матеріально та фізично - все витримаєте та зможете. Тоді i поспілкуємося.

Взяти дорослу собаку - це

Пам'ятка – інструкція для тих, хто перебуває в одному кроці від прийняття непростого i вельми відповідального рішення – взяти в будинок дорослого собаку з притулку, історія попереднього життя якого або невідома, або має травматичний досвід. А тепер трохи пройдемо повз кінологічні рекомендації – ми не кінологи, але достеменно знаємо, з досвіду – ви повинні мати не тільки загальне уявлення про собак, а й про поведінкові особливості породи та розуміння, що собака з притулку, перенесла жорстоке ставлення від людей та стресс. Весь досвід говорить про те, що стосунки з собаками з розведення, не соціалізованих, з психосоматикою, стоять на 4 стовпах:

Кохання

Ну, тут все ясно - якщо не вміти любити, то стосунки з кимось живим не зможуть вдало скластися за визначенням. Бажано на перших порах мати безумовну любов.

Tepпiння

Якщо ви не маєте дану особистісну якість, то вам в принципі не варто заводити тварин взагалі. Терпіння – це не жертовність. Терпіння – це вміння дочекатися

Розуміння

Це, мабуть, найскладніше. Тому що саме тут поверхневих знань недостатньо. Для того щоб правильно взаємодіяти з собакою, яка пережила жорстоке поводження, жила у сараях i клітинах та інші травми (як психологічні, так i фізичні), необхідно знати, як все це впливає на її психіку. I ще знадобляться такі здібності, як спостережливість, уважність i здатність все побачене аналізувати. Ось тут вам i знадобиться, можливо, грамотний (!) зоопсихолог. Однак, ми знаємо багато історій, коли наші булькобатьки успішно справлялися самостійно. Потрібне лише велике бажання та схильність до самоосвіти.

Час

Всім відома фраза про те, що час – найкращий лікар. З бульдогами та мопсами це так само актуально, як i з людьми. Їм може вимагатися індивідуальне, тобто різним собакам – дуже різний час для того, щоб забути свій минулий сумний досвід, навчитися новій i почати довіряти новій людині. Одним достатньо i місяця, а другим - i року мало. У всього сказаного є непорушний фундамент, базис – ваша впевненість у собі, щоденні зусилля та здатність відповідати. Подумайте про це, перш ніж піддатися імпульсному бажанню прийняти у свою родину французького, англійського бульдога або мопса із непростою долею. I ще – гуляти з такими потрібно лише на повідку доти, доки у вас не встановиться дуже надійний емоційний контакт. А ще краще – гуляти у місті на повідку завжди.