- Про нас
- Опіка
- Влаштування
- Щасливі історії
- Статті
- Контакти
-
ua
- EN
- UA
м. Запоріжжя
+38 096 041 7871
Правила для тих, хто хоче взяти бульдога чи мопса у Благодійному Фонді порятунку. Робота по вiдбору сiм'ї - це одна iз найвідповідальніших частин рятування. Тому що люди, якi забирають у сім'ї наших врятованих, викуплених, пiдлiкованих, прооперованих та відмовних бульдогiв та мопсів - беруть на себе вiдповiдальнiсть як мiнiмум на 5-10 рокiв їх подальшого забезпечення, кохання та пiклування. Тому перш нiж заповнювати анкету, будь ласка, прочитайте правила адопцiї.
Давайте поважати час один одного та не займати ефiр, якщо ви не згодні чи не відповідаєте цим пунктам.
I завжди пам'ятайте, що ми шукаємо бульдогу чи мопсу людину, а не людині собаку чи мрію.
Прочитавши правила адопції, заповніть анкету майбутніх батьків, щоб забрати в родину когось з наших підопічних.
Ця інформація для тих, хто хоче взяти у нас французького, англійського бульдога чи мопса. Для тих, хто наївно пише в особисті повідомлення: "Хочу взяти у вас песика, як з вами зв'язатися, дайте номер телефону". Так ось, шановні мої, цей текст спеціально для вас. Зазвичай, вистачає всього декілька слів та умов адопції, щоб відбити у таких бажаючих порив взяти песика, а ось саме ті, хто після такого тексту залишаються та наполегливо просять, ось вони i є наші майбутні булькобатьки.
Продовжуємо тему правил адопції. Пост для тих, хто вважає себе потенційними батьками. Як прилаштовуються бульдоги та мопси, яких врятував наш фонд. Перше i головне - ми не продаємо бульдогів та мопсів, але у нас є благодійний внесок від 3500 гривен. Він не дає вам права беззастережно взяти у нас собаку. Усі наші підопічні прилаштовуються тільки у добрі руки, звісно на певних умовах. Умови не важкі для відповідальних людей:
Можливість вибрати родича випадає людині тільки один раз в житті - коли він заводить собі собаку.
Текст для ображених, кому не дали собаку.
Ми дуже просимо всіх запам'ятати, якщо ви хочете завести бульдога чи мопса, то це, звісно, буде ваше рішення, де, коли та у кого брати, купляти або рятувати. Якщо хтось сам врятує, принесе додому, вилікує та потім вирішить знайти родину - це ваше повне право кому його довірити. Але якщо хтось хоче взяти бульдога чи мопса саме у нас, то вибір батьків та рішення приймаємо тільки ми. Не дивлячись на те, що ми рятуємо разом, відповідальність за його подальшу долю, вже постраждалого, як мінумум, морально бульдога чи мопса, ми не довіряємо нікому. Буває, що рішення приймається колегіально, якщо є куратор. Інших правил не буде, змінювати ми їх не будемо. Ми не знаємо скільки ще бульдогів та мопсів ми зможемо врятувати, реабілітувати та курирувати, але завжди хочеться від людей менше слів та більше справи. I простого: "Чим ми можемо вам допомогти?". Поважати нас, нашу працю, особистий вибір кожного. Ми впевнені, що без поваги до людей, які роблять реальністю спасіння собак, роблять титанічну роботу, віддавати вам нашого підопічного - неможливо. Ви заповнюєте анкету i ми вже по вашим відповідям зможемо виявити наскільки ви готові до труднощів, великим та маленьким. Чи є у вас досвід, кому та для чого ви хочете взяти собаку? З якою метою? Задовольнити свої абміції, хотілки, грошей немає на гарного песика, для дітей, для своєї собаки. Чи ви дійсно пійдете на усе заради нового друга, морально, матеріально та фізично - все витримаєте та зможете. Тоді i поспілкуємося.
Пам'ятка – інструкція для тих, хто перебуває в одному кроці від прийняття непростого i вельми відповідального рішення – взяти в будинок дорослого собаку з притулку, історія попереднього життя якого або невідома, або має травматичний досвід. А тепер трохи пройдемо повз кінологічні рекомендації – ми не кінологи, але достеменно знаємо, з досвіду – ви повинні мати не тільки загальне уявлення про собак, а й про поведінкові особливості породи та розуміння, що собака з притулку, перенесла жорстоке ставлення від людей та стресс. Весь досвід говорить про те, що стосунки з собаками з розведення, не соціалізованих, з психосоматикою, стоять на 4 стовпах:
Ну, тут все ясно - якщо не вміти любити, то стосунки з кимось живим не зможуть вдало скластися за визначенням. Бажано на перших порах мати безумовну любов.
Якщо ви не маєте дану особистісну якість, то вам в принципі не варто заводити тварин взагалі. Терпіння – це не жертовність. Терпіння – це вміння дочекатися
Це, мабуть, найскладніше. Тому що саме тут поверхневих знань недостатньо. Для того щоб правильно взаємодіяти з собакою, яка пережила жорстоке поводження, жила у сараях i клітинах та інші травми (як психологічні, так i фізичні), необхідно знати, як все це впливає на її психіку. I ще знадобляться такі здібності, як спостережливість, уважність i здатність все побачене аналізувати. Ось тут вам i знадобиться, можливо, грамотний (!) зоопсихолог. Однак, ми знаємо багато історій, коли наші булькобатьки успішно справлялися самостійно. Потрібне лише велике бажання та схильність до самоосвіти.
Всім відома фраза про те, що час – найкращий лікар. З бульдогами та мопсами це так само актуально, як i з людьми. Їм може вимагатися індивідуальне, тобто різним собакам – дуже різний час для того, щоб забути свій минулий сумний досвід, навчитися новій i почати довіряти новій людині. Одним достатньо i місяця, а другим - i року мало. У всього сказаного є непорушний фундамент, базис – ваша впевненість у собі, щоденні зусилля та здатність відповідати. Подумайте про це, перш ніж піддатися імпульсному бажанню прийняти у свою родину французького, англійського бульдога або мопса із непростою долею. I ще – гуляти з такими потрібно лише на повідку доти, доки у вас не встановиться дуже надійний емоційний контакт. А ще краще – гуляти у місті на повідку завжди.