Міра
dog
dog
dog
dog
dog
dog
dog
dog

Наша сонячна дівчинка була викуплена з розведення. Приїхала вона до нас у жахливому стані, її настільки виснажили пологами, що на свій вік вона взагалі не виглядала. Перший час вона була спрвжньою бандиткою, нікого не слухала і жила нібито сама по собі. Міра навіть не хотіла йти в будинок, тому залишалася спати на вулиці, це було влітку.

Вона повністю ігнорувала людей, для неї нікого не існувало, тільки вона сама і ще пара друганів. Словом, домашньою собакою Міра точно не була і ласки не знала. Через невеликий час вона почала заходити в будинок, але через це навіть виникали труднощі. Виявилося, що наша Міра дуже полюбляє стрибати на підвіконня та таскати щось зі столу. Картинка була класна: ти повертаєшся додому, а Міра розтаскала ватні диски по всій кімнаті та сидить щаслива на дивані. 

Але йшов час і Міра змінювалася, перетворювалася на домашню і ніжну дівчинку. Їй хотілося обіймів і ніжностей, а вона настільки сильна, що відмовити було неможливо, вона з місця не здвинеться. А ще у Міри зривало дах, при вигляді котів, бо їх вона не просто не любить, а ненавидить. Чим більше часу проходило, тим більше Міра навчалася. Привчалася до пелюшок, бути слухняною, гратися іграшками та ділитися з іншими. І серйозно, через час Міру було вже неможливо впізнати, це просто стала інша собака. 

Але навіть не дивлячись на те, що вона здорова і лагідна дівчинка, ніхто не хотів її брати. Тому Міра сиділа в нас довго. Поки в її житті не знайшлися ті, хто полюбив Міру і захотів про неї дбати. Наша дівчинка поїхала жити в Київ. Тепер вона ще більш щаслива дівчинка, бо в неї є люблячі батьки і подружка бульдожка Тесла.