Забава
dog
dog
dog
dog
dog

Історія Забави була не без пригод, не можна сказати, що її життєвий шлях був досить щасливим і безтурботним, ні, він був доволі тернистим. Забаву викупили та привезли із Закарпаття, потім привезли до Києва, з Києва до Харкова, з Харкова до Черкаської Лозової, до платного готелю на перетримку. Коли почалася війна, евакуювали з Черкаської Лозової назад до Харкова, з Харкова до Дніпра, а з Дніпра до Запоріжжя. У Дніпро вона приїхала ледь жива, з високою температурою, вся покусана, з глибокими ранами на передніх лапах. 

Видно билися між собою, поки їх ховала наша волонтер від бомбордування у підвалі. Думали, що не витягнемо, вона вмирала, але нам вдалося це зробити. За цей час вилікували всі запалення, пролікували вуха, стерилізували, обробили від усіх паразитів, проглистогонили, зробили паспорт та всі щеплення, чипували. Упорядкували шерсть, ніс, складки, кігті, вона набрала вагу. У Запоріжжі зробили повторну операцію, пахвинну грижу. Її дуже били, тому вона може рикнути, коли, здавалося би, її хочуть погладити. Забава боялася людських дотиків, хоч і хоче, щоб її почухали, але не знає, чого очікувати від людей.

Забава була у нас більше ніж півроку і ось вчора Забава поїхала в родину, це дивовижна історія, наша дівчинка залишилася у Запоріжжі, у родині Аніли, нас звела доля у нашій ветеринарній клініці, вона там працює. Тож історія Забави не закінчилася, а вона тільки починається. Там, де її будуть любити та балувати, де будуть приділяти їй увагу і давати тепло. Але і це ще не кінець. Вчора відбулася щаслива історія не тільки у Забави, окрім неї у родину поїхали наші четверо котиків. Уявляєте, вони поїхали всі разом. Цю історію можна назвати справжнім дивом. Кошенят знайшли на передовій, ми наважилися їх забрати на кураторство, хоч це і було не найлегшим рішенням. Три котика були хворі, тільки одна дівчинка була здорова. Ми їх вилікували та почали шукати родину. Але хто такі котики? Їх завжди було дуже багато навколо, люди не звертають увагу на них, не хочуть допомогати. Ми довго не могли знайти їм родину, але сталося диво і вони всі разом поїхали жити до мами Аніли, тієї дівчинки, яка забрала Анілу.