Ванда
dog
dog
dog
dog
dog
dog

Вона була врятована нашим фондом з деокупованого Херсону. Її знайшли на вулиці люди, блукала сама собі у жахливому стані. Ми їй дали ім'я Ванда. Худа, бо голодувала, виснажена з маткою, що випала (на той момент нам так здалося). Ванду було перевезено Херсона до Києва, а далі дівчата з DOG HELP її зустріли та відвезли до ветклініки. У клініці "Зоолюкс" наклали три касетних шви, щоб вона змогла доїхати і дівчатка ввечері посадили її на потяг до Запоріжжя у Вухасту Хату. 

Вже на вокзалі, коли ми її зустріли, було помітно, наскільки Ванді страшно. Вона булаз переляканими очима, а її діставали з переноски, мало не втекла. В той же ранок ми поїхали до лікарні і терміново прооперували. Нам сказали, що це випадіння не матки, а стінки матки, і це доброякісна пухлина, нічого страшного. Лікарі сказали, що вона народжувала і дуже багато разів, ось до такого стану її довели в розведенні. І невідомо, що її чекало на тих вуличках в Херсоні, якби Ванду не знайшли добрі люди. 

Її відразу стерилізували та видалили всі новоутворення. Після цього за Вандою був довгий догляд та вона вже могла їхати в родину, тільки ось бажаючих було не так багато. Точніше, як це і буває, бажаючих багато, але тільки на зовсім здорових та навчених бульдогів. Ванда виявилася дівчинкою з характером, хоч і боялася кожного шороху. Не така ангелька дівчинка, як її очі, але ласку даже любить. Вона сиділа у Вухастій Хаті і чекала, поки за нею прийдуть ті, хто забере її і буде дарувати всю свою любов. 

І диво сталося. Ванда залишилася жити в Запоріжжі в родині Максима Уцкевича. Як тільки батьки за нею приїхали, вона відразу відчула, що це її родина. Настільки Ванді було добре, коли її чухали, а ось коли привітатися вибігли Крош з Міроном, то почала рикати на них, щоб до батьків не підходила. Також у Ванди є тепер не тільки люблячі батьки, а й гарний друг, який стрибав від радості, коли її побачив.